Görüntülenme: 195
0 0
Okuma Süresi:48 Saniye

Merhaba arkadaşlar, windows 10 pro nasıl yüklenir? Güncelleme nasıl gelir ? Windows 10 ‘un getirdiği özellikler nelerdir? bu sorulara yanıtlamaya çalışacağım. 

windows-10Bilindiği üzere windows 10 çıkalı aylar oldu. Birçok güncelleme alan windows 10 şimdi daha popüler ve daha kararlı.

Windows 10 ile işleriniz daha kolay. Tam istediğiniz gibi.

Windows 10 profesyonel ile çok kolay ve daha hızlı işlem yapabilirsiniz. Windows 10’a geçiş yapabilmek için öncelikle windows 7,  windows 8 ve windows 8.1 sürümlerinden otomatik güncelleme ile Windows 10 pro yüklenebilmektedir. Burada dikkat çekeceğim husus, yüklü bulunan windows 7 ve windows 8x sürümlerinde Enterprise sürümlerinden geçiş sağlanamamakta. Windows 10 güncelleme rehberi sürekli hata verecektir. Bunun için bilgisayarınızda yüklü olan sürüm ya normal sürüm ya da profesyonel sürümü olmalıdır. 

İlk yüklemeden sonra windows 10 bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde lisanslanacaktır. Daha sonra format atmak için ise Windpws 10  İSO dosyasını indirebilir, yükleme yapabilirsiniz. Tekrar lisans numarası istemeyecektir. 

Şimdi de videomuzu izleyelim. 

Evet Arkadaşlar videomuzu izledikten sonra bizi takip etmeyi unutmayın. Görüşmek üzere! .

Gönderi Yazarı Hakkında

admin

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Bacanak kimdir? Kime bacanak denir?
Next post Berat Kandili 21 Mayıs 2016

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close