Görüntülenme: 71
0 0
Okuma Süresi:1 Dakika, 2 Saniye

Samsung Galaxy S3 kullanıcıları, belli bir süre sonra format atmak istediklerinde üç yöntem ile cihazlarını fabrika ayarlarına dönderebileceklerdir. İlk aldığınız gibi sıfır bir cihaz almış gibi yeniden açtığınızda ilk almış gibi bir his verecektir. ilk önce birinci yöntemi açıklamak istiyorum. Bunlardan birincisi;

1. Telefonunuzun Ayarlar sekmesinden “Yedekle ve Sıfırla” sekmesine gelin. Buradan “Fabrika ayarlarına Sıfırla” yazan yere basmanız ile evet diyerek telefonunuz (resim, müzik, geçmişiniz,  mesajlarınız, rehberiniz) silerek telefonunuzu sıfırlamış bir şekilde açacaktır.

İkinci Yöntem;

2. Telefonunuzun arama yapma yerine gelerek aşağıda vereceğim kodu yazarak telefonunuz yine aynı şekilde herşeyi silerek saf temiz bir şekilde telefonunuzu sıfırlayacaktır.

Hard Format Numarası: *2767*3855# yazarak arama tuşuna basın ve telefonun açılmasını bekleyin.

Üçüncü Yöntem ise;

3. Telefonunuz kapalı konumdayken Ses artırma tuşu + Orta Tuş + Açma kapama tuşuna basılı tutun ve Samsung logosu çıktıktan sonra sadece açma-kapama tuşundan parmağınızı çekin. Ses artırma tuşu + orta tuşa basılı tutmaya devam edin. Android Logosu geldikten sonra tuşlardan parmaklarınızı çekin ve menü tuşuna basın. Birkaç saniye içerisinde mavi ekran gelecektir. Bu ekranda; 

– Wipe Data

-Factory Reset 

– Reboot Now

Üçünü de sırayla tıklamanız gerekir. Tabiki bu ekranda dokunmatik olarak işlem yapamayacaksınız. Ses artırma + ses kısma ve orta tuşla seçme yapabileceksiniz. En son Reboot Now orta tuş ile Telefonunuz yeniden sıfırlanmış bir şekilde açılacaktır. İyi kullanımlar dileriz.

Gönderi Yazarı Hakkında

admin

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dişlerin Oluşumu ve Gelişimi Ne Zaman Oluyor?
Next post Osmanlı Kültür Medeniyeti

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close